VoiceContact

2009-09-15

Wkrótce wdrożenie usługi VoiceContact

czytaj więcej

Jeśli chcesz być informowany o nowościach, zapisz się na nasz newsletter.

Imię:
e-mail:

Nasze serwisy
Multimo.pl Telestrada.pl SmsContact.pl VoiceContact.pl

O firmie

Infotel sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku telekomunikacyjnym w segmencie klientów biznesowych. Oferujemy usługi masowej wysyłki wiadomości SMS i wiadomości głosowych oraz  rozwiązania przeznaczane do systemów CRM i CALLCENTER oparte na bramach GSM.

 

Firma wchodzi w skład grupy kapitałowej Telestrada w skład, której wchodzi spółka matka Telestrada S.A. oraz spółki zależne: Multimo Sp. z o.o. i Infotel Service Sp. z o.o. Od listopada 2007 roku Telestrada S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w segmencie NewConnect.

 

SpółkaTelestrada SA jest operatorem telekomunikacyjnym działającym na rynku usług biznesowych i domowych. Zapewniamy pełen zestaw usług „pierwotnych“ – przeniesienie abonamentu telefonicznego z TPSA bez zmiany numeru, dostęp do Internetu w technologii aDSL, tańsze połączenia telefoniczne ale także szeroko rozwijamy ofertę usług inteligentnych.

Spóa

 

Spółka Multimo Sp. z o.o. specjalizuje się w świadczeniu usług szerokopasmowego dostępu do Internetu w technologii ADSL, a także szerokiej gamy usług telekomunikacyjnych.

Copyright © 2009 InfotelService
Tworzenie stron Webton.pl